Happy Chintu

September 9, 2019

एउटा सुन्दर घर, दुई साना नानीहरू अनि प्रिय चिन्टु । यी तीनै चिजहरुले त्यस घरलाई अझै सुन्दर बनाएको छ । वास्तवमा एउटा घर त्यतिबेला सुन्दर हुँदोरहेछ, जतिबेला त्यस घरमा परिवारका सदस्यहरू जस्तै एउटा कुकुर हुन्छ ।
सानेपा निवासी सुबेश चौधरीले आफ्नी सानी छोरी जनावरसँगको सामिप्यतामा हुर्कियोस् भन्ने हेतुले चिन्टुलाई आफ्नो घर लैजाने निर्णय गर्नुभयो । चराहरू सँग जिस्किन चिन्टुलाई असाध्यै मन पर्छ र भयो पनि त्यस्तै । घरको छतमा चराहरू आइरहने हुनाले उसको दिनचर्या उनीहरूसँग खेल्दै बित्छ ।
हामीलाई विश्वास छ कि चौधरी परिवारले उस्लाई खुसी साथ राख्नुहुनेछ । प्रिय चिन्टुको सुखद् जीवनको लागी शुभकामना व्यक्त गर्दै श्री सुबेश चौधरी प्रति धन्यवाद व्यक्त गर्दछौं ।

Help us to help more animals in need.

DONATE

 

Please reload

Recent Posts

July 5, 2020

Please reload

Archive

Please reload

Tags