Search
  • MD

Extreme action of cruelty

धर्तीको सर्बश्रेष्ठ प्राणी भएर पनि अबोध जनावरहरुमाथी मानवले गर्ने व्यवहार किन अमानवीय छ ? आफ्नो पसल अगाडी आयो भनेर यो निर्दोष प्राणीमाथी तातोपानी खन्याउने हिन मानसिकताका व्यक्तिहरुलाई मानवता सिकाउने कुनै पाठशाला छैन ।

जनावरहरुमाथी हुने र भईरहेको दुर्व्यवहारको अन्त्य गर्न स्नेहाज केयर निरन्तर प्रयासरत छ । जहाँ जनावरहरु प्रताडित छन्, त्यहाँ गई उनीहरुको उपचार र उद्धारमा सहयोग गर्नु हाम्रो दैनिकी हो । दुःख पिडामा रहेका र हाम्रो मद्दतको जरुरी भएका जिवहरुलाई सहयोग गरि तिनीहरुको आँखामा खुसीको ज्योति ल्याउन पाउँदा हाम्रो हौसल्ला अझ बढ्दछ । यसका लागि हामीलाई तपाँईहरुको साथ र सहयोगको जरुरी छ ।

आउनुहोस्, हातेमालो गरौँ र आवाज विहिनहरुको आवाज बनौँ ।

DONATE

#InjuredDog #animalcruelty #Cruelty

1 view0 comments

© 2020 Sneha's Care. All rights reserved.

Sneha's Care is a  non-profit animal welfare organization, based in Kathmandu, Nepal. 

 

We take action to STOP  the animals from suffering.

info@snehacare.com

German Supporter - www.snehacare.de