Search
  • MD

Dog in critical case

बिचरा उ कति दिनदेखी नालिमा लडिरहेथ्यो होला ? घाउमा परेको किराले टोकेर कति पिडा र जलन भयो होला उसलाई ? आखिर उस्ले बाँच्ने आशा मार्यो होला, अनि भगवानको शरणमा छाडिदियो आफैँलाई । जब हामीले उसको अवस्थाको बारेमा सुचना पायौँ, तुरुन्तै हाम्रो उपचार टोलि पुग्यो र उसलाई नालीबाट उद्धार गरि स्थानीयहरुको सहयोगमा हाम्रो उपचार केन्द्रसम्म ल्याई उपचार सूरु गरिएको छ । टाउकोमा गहिरो चोट अनि त्यसैमाथी हजारौ किराहरुले टोकेर उस्को अवस्था एकदमै नाजुक छ । कयौँ दिनदेखि खाना र पानीको अभावमा उसको स्वास्थ्य झनै जटिल बनेको छ । हामीलाई आशा छ कि हाम्रो उपचारले उसले नया जीवन प्राप्त गर्नेछ ।

सहयोगी मनहरुका लागि

DONATE

#InjuredDog #animalhelp #animaltreatment

0 views0 comments

© 2020 Sneha's Care. All rights reserved.

Sneha's Care is a  non-profit animal welfare organization, based in Kathmandu, Nepal. 

 

We take action to STOP  the animals from suffering.

info@snehacare.com

German Supporter - www.snehacare.de